تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022

اخبار ویژه

امضای قرارداد بین بانک گردشگری و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی؛ صندوق های امانات بانک گردشگری با هدف حفظ اسناد و دارایی‌های ارزشمند مشتریان از سال های گذشته در شعب منتخب بانک دایر شده و در خدمت مردم قرار گرفته است. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، در مجموع تعداد صندوق های امانات این بانک شامل بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ صندوق کوچک، بیش از یک هزار و ۲۰۰ صندوق متوسط و بیش از یک هزار و ۲۰۰ صندوق بزرگ را شامل می شود. تا سال گذشته ۴ شعبه در تهران و شهرستانها دارای صندوق های امانات فعال بود اما از سال جاری تعداد شعب فعال دارای صندوق های امانات بیشتر شده و بتدریج رو به افزایش است. در سال جاری، صندوق های فعال سه شعبه بانک گردشگری در تهران به مجموع صندوق های فعال افزوده شد و اکنون ۷ شعبه صندوق‌های امانات خود را به مشتریان و متقاضیان اجاره می دهند. این گزارش حاکیست: قرار است تا پایان سال جاری نیز چهار شعبه دیگر بانک گردشگری در تهران نیز بتدریج فعال شوند تا مجموع شعب صندوق امانات فعال شعب بانک به ۱۱ شعبه در کشور برسد. در حال حاضر در تهران شعب سیدجمال الدین، گلوبندک، امام حسین(ع)، سه راه عمار و مهستان و شعب مرکزی در کرمان و اصفهان دارای صندوق امانات فعال و در خدمت مردم و مشتریان بانک گردشگری هستند. صندوق‌های امانات بانک گردشگری در شرایط امروز بهترین راه برای حفظ اسناد ارزشمند و سرمایه‌های مردم است. شرایط استفاده از صندوق امانات بانک گردشگری برای همه افراد یکسان و مدت اجاره این صندوق‌ها یک ساله است و تمدید آن منوط به موافقت بانک خواهد بود. زمان استفاده از صندوق امانات بانک نیز فقط در ساعات اداری میسر است. بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد. ضریب اشغال هتل‌های فرودگاهی به بیش از ۵۰ درصد رسید کار مرمت و احیاء کاروانسرای وکیل کرمان به پایان رسید تفاهم نامه همکاری بانک گردشگری و فدراسیون ورزش‌های همگانی امضا شد/ رونمایی از کارت هواداری ورزش های همگانی شعب دارای صندوق‌های امانات بانک گردشگری افزایش یافت افزایش تولید آهن اسفنجی/ تحقق ۳۷ درصدی پیشرفت فیزیکی فاز ۲/ خروج از فهرست صنایع آلاینده قرارداد واحدهای تجاری مرکز خرید زیگورات سنتر سیرجان تحویل شد

1

آمادگی برای اعطای تسهیلات ثابت و سرمایه در گردش به صاحبان واحدهای تجاری میکامال

  • کد خبر : 610
  • 10 آذر 1400 - 17:45
آمادگی برای اعطای تسهیلات ثابت و سرمایه در گردش به صاحبان واحدهای تجاری میکامال

نشست مدیران بانک گردشگری با مالکان میکامال کیش؛ مدیران ارشد بانک گردشگری در نشست مشترک با مالکان مجموعه میکامال کیش، از اعلام آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات ثابت و سرمایه در گردش به صاحبان واحدهای تجاری میکامال خبر دادند. مدیران ارشد بانک گردشگری در این نشست، بسته‌های سرمایه گذاری این بانک برای سرمایه گذاران […]

نشست مدیران بانک گردشگری با مالکان میکامال کیش؛

مدیران ارشد بانک گردشگری در نشست مشترک با مالکان مجموعه میکامال کیش، از اعلام آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات ثابت و سرمایه در گردش به صاحبان واحدهای تجاری میکامال خبر دادند.
مدیران ارشد بانک گردشگری در این نشست، بسته‌های سرمایه گذاری این بانک برای سرمایه گذاران میکامال را تشریح کردند و اعلام کردند که برای پرداخت تسهیلات در بخش تجهیز دکوراسیون واحدهای تجاری و همچنین سرمایه در گردش آماده هستند.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، قائم مقام و عضو هیات مدیره بانک گردشگری در این نشست که در مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس کیش برگزار شد، گفت: بسته اعتباری درنظر گرفته شده بانک گردشگری برای مالکان واحدهای تجاری کیش به گونه‌ای است که رضایت تمام علاقه‌مندان را برای استفاده از این ظرفیت جلب کرده است.
حسین رحمتی با بیان اینکه روز ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ برای افتتاح رسمی میکامال کیش پیش بینی شده است، افزود: افتتاح مجموعه منحصر بفرد میکامال موجب تغییر و تحول در بخش گردشگری کیش و رونق اقتصادی این منطقه خواهد شد.
وی تصریح کرد: بانک گردشگری از بانک های موفقی است که تعامل دوسویه با مشتریان را ملاک کار خود قرار داده و برگزاری این نشست شاهد همین موضوع است؛ لذا آمادگی داریم تمام خدمات بانکی را برای همه مشتریان به ویژه مالکان واحدهای تجاری میکامال کیش ارائه کنیم. بانک گردشگری امروز شعبه محوری را کنار گذاشته و مشتری محوری را انتخاب کرده است.
عضو هیات مدیره بانک گردشگری گفت: امروز بانکداری نوین مطالبه همه مردم است لذا این بانک به راه اندازی بانکداری مجازی به صورت کاملا آنلاین اقدام کرده و به زودی خدمات جدیدی را ارائه خواهد کرد و این احترام و تکریم کسانی است که بانک گردشگری را برای دریافت خدمات بانکی انتخاب کرده اند.
رحمتی با اشاره به نامگذاری امسال به تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها افزود: بانک گردشگری به سرمایه گذاری هایی که منجر به تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی شود، توجه ویژه کرده و این مسئله جزء راهبردهای این بانک است.
وی خطاب به مالکان واحدهای تجاری میکامال گفت: بانک گردشگری سهامدار عمده میکامال است و اعتقاد دارد که این مجموعه بی نظیر است لذا از این پس نقطه اتصال شما بانک گردشگری شعبه کیش خواهد بود.
معاون اعتبارات بانک گردشگری نیز در این نشست که شمار زیادی از مالکان واحدهای تجاری میکامال کیش حضور داشتند، گفت: پروژه میکامال یک پروژه ملی است که با پشتوانه بانک گردشگری به ثمر رسیده و امیدواریم هر چه زودتر تکمیل و به طور رسمی به بهره برداری برسد.
رضا مجیدی با تشریح بسته اعتباری بانک گردشگری برای مالکان واحدهای تجاری میکامال افزود: این بسته اعتباری شامل دو بخش سرمایه ثابت و سرمایه در گردش است که به تصویب اعضای هیات مدیره رسیده و همه مالکان میکامال می توانند از آن بهره مند شوند.
وی ادامه داد: تسهیلات ثابت بانک گردشگری به ازای هر مترمربع ۱۰۰میلیون ریال برای تجهیز دکوراسیون واحدهای میکامال پیش بینی شده و برای بازپرداخت آن یک دوره شش ماهه تنفس درنظر گرفته شده است.معادل ۲۰ درصد هزینه دکوراسیون به عهده مالک و ۸۰ درصد آن را بانک تقبل می کند.
مجیدی اضافه کرد: تسهیلات اعتباری سرمایه در گردش نیز بر اساس اعتبارسنجی واحدهای تجاری خواهد بود که زمان بازپرداخت آن طبق ضوابط بانک مرکزی ۱۲ ماه است.
مدیرعامل میکامال کیش نیز در این نشست با بیان اینکه کمک های بانک گردشگری پروژه میکامال کیش را به نتیجه رساند، اعلام کرد: اگر کمک ها و حمایت های بانک گردشگری نبود، پروژه میکامال به ثمر نمی رسید.
نادر کشتکار گفت: بانک گردشگری کاری کرد کارستان و این بار سنگین (میکامال) را به نتیجه رساند.
وی شهامت مدیران ارشد، اعضای هیات مدیره و سایر بخش های بانک گردشگری را ستودنی خواند و افزود: ای کاش دیگر بانک ها نیز از محل سودآوری خود، بخشی را مانند بانک گردشگری در کیش سرمایه گذاری می کردند.
کشتکار ادامه داد: مجموعه میکامال به عنوان یک سرمایه ملی متعلق به شما مالکان واحدهای تجاری است و به جای اینکه این سرمایه ها در خارج کشور برود، در داخل کشور در گردش است.
وی تصریح کرد: امروز نتیجه ۹ سال تلاش مهندسان، متخصصان و کارگران زحمتکش این پروژه به ثمر نشسته و پروژه میکامال به عنوان نگین درخشان کیش مطرح شده و در آینده نزدیک به هدف اصلی گردشگران تبدیل خواهد شد.
کشتکار گفت: زمان افتتاح رسمی پروژه میکامال کیش همزمان با عید سعید مبعث در روز دهم اسفند ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

لینک کوتاه : http://foladna.ir/?p=610

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.